Adres: PERPA TİCARET MERKEZİ 7. Kat Sarı Avlu No: 1171

Email: info@biyaziciservis.com

TELEFON: 0533 960 98 04

Hakkımızda

Bi yazıcı servis  yazıcı fotokopi ve barkod cihazlarının servis hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Firmamız 2010 yılından bu yana yazıcı fotokopi ve baskı sektöründe hizmet vermektedir. Verdiğimiz başlıca hizmetler  Yazıcı fotokopi ve barkod cihazlarının tamiri bakım ve onarımı ile birlikte toner ve kartuş dolum hizmeti de vermekteyiz.

Profesyonel ve kurumsal bir yaklaşımla müşterilerimize hizmet vermeye çalışmaktayız. Bu nedenle hızlı yazıcı servis olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hızlı güvenilir ve profesyonel hizmet veriyoruz..

Dinamik ve yenilikçi bir ekip ile müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız. Gelişmekte olan yazıcı ve baskı sektörünü takip ederek müşterilerimize yeni ve daha profesyonel çözümler üretmekteyiz.
Bilgi ve birikimimizle hep ileriye dönük adımlar atarak müşterilerimize nasıl daha kapsamlı ve kalıcı çcözümler sunarız düşüncesi ile sürekli olarak yenilenene ve yenilenmeyi destekleyen bir firma olduk. Bunu yapmak zorunda olduğumuzu her geçen gün daha da fark ederek çalışmalarımızı yenilikçi ve mükemmeliyetçi yaklaşıma dönüştürdük.
Görevimiz sadece tamir etmek onarmak ve bakım yapmak değil her zaman müşterilerimizin menfaatleri doğrultusunda hareket etmek bizim en büyük hedefimiz olmuştur. Saygılarımızla

Call Now Button