Adres: PERPA TİCARET MERKEZİ 7. Kat Sarı Avlu No: 1171

Email: info@biyaziciservis.com

TELEFON: 0533 960 98 04

Yazıcı Kiralama

0

Yazıcı Kiralama

Bi yazıcı servisi olarak sektörde en uygun fiyat da yazıcı kiralama hizmeti sunuyoruz. Firmamız sektörde kiralama başta olmak üzere yazıcı tamiri, yazıcı bakımı, toner ve kartuş dolum hizmetleri de vermektedir. Firmamız tarafından hizmet verdiğimiz il içerisinde ücretsiz olarak yazıcı kurulum hizmeti sunmaktayız. Firmamızı tercih eden müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmayı amaçlıyoruz.

İstediğiniz marke ve model de kiralama için doğru yerdesiniz. Firmamıza ait tüm yazıcı modellerini güvenle seçebilirsiniz. Kiralama için teknik destek ekibimiz ile 7/24 görüşme yapabilirsiniz. Sektörde kurumsal bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmalar her zaman daha güvenilirdir. Bu yüzden yazıcı kiralarken hizmet alacağınız firmayı dikkatli seçmelisiniz.

Yazıcı Kiralama Avantajları

Yazıcı kiralama avantajları nelerdir?gibi pek çok soru müşterilerimizin merak ettiği konulardandır. Öncelikle kiralama hizmeti alırken tercih edeceğiniz yazıcının kullanım ömrü bilinmektedir. Dolayısı ile miadı dolacak yazıcılar yerine son teknolojik yazıcılar tercih edebilirsiniz. Teknoloji’nin gelişmesi ile birlikte yazıcıların da fiyatı yükseldi. Eğer kullanmaya ihtiyacınız var ise sizlere satın almak yerine kiralamanızı önermekteyiz. Günümüzde çoğu işyerinde kullanılan bir teknolojik cihazdır.

Diğer bir avantajı ise yeni bir yazıcı alarak masraf yapmanıza gerek kalmıyor. Her bir yazıcının belirli bir kullanım ömrü var. Aslında bu her teknolojik cihaz geçerli bir durumdur. Bu gibi unsurlar ile uğraşmak yerine kiralamak en mantıklısıdır. Satın alacağınız bir yazıcı kısa sürede arızalanabilir. Bu durumda hem tamir hem de bakım için ekstra para vermeniz gerekecektir. Dolayısı ile yazıcı satın almak yerine kiralamak en doğrusu olacaktır. Firmamız tarafından kiralayacağınız yazıcılar ile işlerinizi sorunsuz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Uygun Fiyatta Yazıcı Kiralama

Bi yazıcı firması olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktır. Sektörde en uygun fiyat garantisi ile yazıcı kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize her marka ve model kiralama hizmeti verebilen lider bir firmayız. Kurumsal bir kiralama firması olarak sizlere sorunsuz ve eşsiz bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Yazıcı satın almak yerine kiralamak doğru bir yaklaşım olacaktır. Çünkü satın alacağınız yazıcı’nın hem bakımı hem de tamiri için vakit kaybedeceksiniz. Ancak firmamız sizlere sunduğu kiralama hizmeti ile yazıcı bakım ve tamir hizmetini ücretsiz sunuyor.

Firma olarak sizlerden yalnızca kiralama ücreti alıyoruz. Bunun harici hiçbir şekilde ekstra ücret talep etmiyoruz. Son model ve çalışan yazıcılarımızı en uygun fiyatta sizlere kiralıyoruz. Hizmetlerimiz ve kiralama fiyatları için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Kurumsal bir servis olarak sektörde uzun yıllardır kiralama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize istediği marka ve model doğrultusunda kiralama hizmeti sunuyoruz. Firmamız Türkiye’nin tüm illerinde hizmet veren öncü bir firmadır. Yazıcı kiralama da kampanyalı hizmetlerimizden faydalanmak için vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İşyerleri veya işletmeler gibi yerlerde sıklıkla kullanılan teknolojik cihazlardır. Türkiye’nin tanınmış firması olarak ücretsiz kiralama kurulum hizmeti veriyoruz. Sektörde kiralama olarak hizmet veren çoğu firma kurulum hizmeti için ekstra ücret talep ediyor. Ancak sizlerin memnuniyeti doğrultusunda ücretsiz kurulu imkanı sunuyoruz.

Satın almak yerine ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir yazıcı kiralamanız sizler için daha faydalı olacaktır. Çünkü yazıcı satın almaya kalktığınızda mecburen iyi bir yazıcı almalısınız. Aksi taktirde piyasa da uygun fiyat da satılan yazıcıların kullanım ömrü kısa olduğu için bir süre sonra bozularak işlevini kaybedecektir. Yazıcı kiralama servisi hizmetlerimiz için 7/24 istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Firmamaız hakkında kapsamlı bilgiye Google üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Call Now Button